2006/2007

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Mariusz Konieczny

Nazywam się Mariusz Konieczny. Chodzę do Technikum Informatycznego w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego znajdującego się w Jaworze. Interesuje się komputerami oraz piłką nożna. W wolnym czasie słucham muzyki, czytam książki lub wychodzę z przyjaciółmi. W przyszłości chciałbym studiować, lecz niestety nie wybrałem jeszcze kierunku. Pieniądze ze stypendium przeznaczę na pomoce naukowe niezbędne do osiągania dobrych wyników w szkole.
Konieczny Mariusz - stypendysta Prezesa Rady Ministrów

Marcin Marciniak

Interesuje się głównie motoryzacja, komputerami, muzyka i sportem. Przedmioty, które najbardziej lubię to matematyka, fizyka i przedmioty zawodowe. Wolny czas spędzam ze znajomymi. W przyszłości chcę skończyć studia i podjąć prace w swoim zawodzie. Mam nadzieje, że stypendium, które otrzymałem pomoże mi spełnić dotychczasowe marzenia.
Marciniak Marcin - stypendysta Prezesa Rady Ministrów

Katarzyna Słowińska

Jestem energiczna, a zarazem zrównoważoną osobą. Interesuję się sportem (szczególnie siatkówką), muzyką, informatyką oraz językami obcymi. Uczę się języka niemieckiego i rosyjskiego. Znam też podstawy języka angielskiego oraz francuskiego. Bardzo lubię matematykę i chemię oraz przedmioty informatyczne, takie jak Technologia Informacyjna czy Przetwarzanie i Upowszechnianie Informacji. Nie przepadam za przedmiotami humanistycznymi, jednak szybko przyswajam wiedzę. Pomagają mi w tym przyjaciele, nauczyciele oraz rodzice. Bez nich nie osiągnęłabym tak wysokich wyników. Czasami było mi trudno, ale zawsze wspierała mnie moja mama, która jest dla mnie autorytetem. To ona nauczyła mnie ambicji i pracowitości. Jestem zawsze gotowa na wyzwania i staram się je dobrze realizować. U innych cenię szczerość i lojalność. W przyszłości chciałabym zwiedzić Paryż, Wenecję oraz Rzym. Moim największym marzeniem jest dostać się na dobre studia, a stypendium jest dla mnie jeszcze większą mobilizacją, aby to osiągnać.
Słowińska Katarzyna - stypendystka Prezesa Rady Ministrów

Beata Stachurska

Mam na imię Beata Stachurska, jestem uczennicą Technikum Ekonomicznego w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego w Jaworze. Swoje zainteresowania i pasje pokładam w muzyce, sporcie - a przede wszystkim siatkówce, ekonomii i polityce. Aktywnie uczestniczę w życiu szkoły. Bardzo lubię przedmioty ścisłe: matematykę, chemię i rachunkowość. Po uzyskaniu matury chciałabym studiować we Wrocławiu na kierunku bankowość i finanse. W przyszłości marzę założyć własną działalność gospodarczą lub fundację pomagającą potrzebującym ludziom. Odbierając Stypendium Prezesa Rady Ministra ogarnęło mnie niecodzienne uczucie radości, wzruszenia i ogromnej satysfakcji. Byłam bardzo dumna ze swoich osiągnięć i uzyskanych wyników. Miło jest czuć się jednym z najlepszych uczniów na Dolnym Śląsku. Swoje sukcesy zawdzięczam przede wszystkim ciężkiej pracy i rodzicom, którzy zadbali nie tylko o moją edukację, ale i wychowanie, wpajając mi pewne wartości, na które nie ma ceny. Dali mi również szanse na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji, za co im jestem niezmiernie wdzięczna. Oczywiście moje kształcenie również nie było by pełne, gdyby nie wychowawczyni i nauczyciele, którzy mnie uczą.
Stachurska Beata - stypendystka Prezesa Rady Ministrów