AKTUALNOŚCI

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna

Logo GIMTITo już dziewiąty finał Powiatowego Konkursu Informatycznego dla gimnazjalistów GIMTI. Od dziewięciu lat organizatorzy tego prestiżowego konkursu - Zespół Nauczycieli Przedmiotów Informatycznych, udowadniają, że pomimo trudnych warunków finansowych, z jakimi borykają się szkoły, są w stanie zapewnić bardzo atrakcyjne nagrody. Takich nagród zazdroszą Nam  nawet organizatorzy konkursów krajowych!

Konkurs skierowany jest do uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych z Jawora i miejscowości ościennych. Od początku, celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań i uzdolnień informatycznych uczniów szkół gimnazjalnych, rozwijanie twórczego myślenia i stosowania wiedzy w praktycznym działaniu oraz stworzenie uczniom możliwości do sprawdzenia własnego poziomu wiedzy i umiejętności z zakresu informatyki.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zapraszamy do udziału w VIII edycji konkursu GIMTI

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Relacja TV Jawor z VII Finału Konkursu Informatycznego dla gimnazjalistów GIMTI.

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Logo GIMTI

Siódma edycja Powiatowego Konkursu Informatycznego dla gimnazjalistów GIMTI już za Nami! Organizatorzy tego prestiżowego konkursu - Zespół Nauczycieli Przedmiotów Informatycznych, kolejny raz udowodnili, że pomimo trudnych warunków finansowych, z jakimi borykają się szkoły, są  w stanie zapewnić bardzo atrakcyjne nagrody, które mogliby pozazdrościć nawet organizatorzy konkursów krajowych.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych z Jawora i miejscowości  ościennych. Od początku, celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań i uzdolnień informatycznych uczniów szkół gimnazjalnych, stymulowanie aktywności poznawczej u młodzieży informatycznie uzdolnionej, rozwijanie twórczego myślenia i stosowania wiedzy w praktycznym działaniu, przygotowanie uczniów do lepszego planowania swojego rozwoju naukowego i zawodowego oraz stworzenie uczniom możliwości do sprawdzenia własnego poziomu wiedzy i umiejętności z zakresu informatyki.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zapraszamy do udziału w VII edycji konkursu GIMTI