OGŁOSZENIA

Poprawkowe egzaminy maturalne odbęda się 23 sierpnia 2022 r. przy ul. Wiejskiej 5. Rozpoczęcie egzaminu - godz. 9.00.

Na egzamin należy zgłosić się 30 minut wcześniej, z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

 

język angielski - sala 4

język polski - sala 5

matematyka - sala 8

Informujemy, że w Ministerstwie Edukacji i Nauki powstała inicjatywa dotycząca wolontariatu edukacyjnego w ramach akcji #SzkołaDlaWas. Zapraszamy do współpracy osoby potencjalnie zainteresowane udzieleniem pomocy uchodźcom z Ukrainy w tej formie.

Znasz języki wschodniosłowiańskie, jesteś studentem, nauczycielem, wykładowcą, czy innym członkiem społeczności akademickiej lub szkolnej i chcesz pomóc osobom przybywającym z terenu Ukrainy? Poniższy formularz zbiera podstawowe informacje dotyczące rodzaju pomocy jaką chcesz świadczyć. Po wypełnieniu, dane zostaną automatycznie przesłane do właściwego koordynatora wojewódzkiego funkcjonującego przy Kuratorium Oświaty. Koordynator będzie kontaktować się z Tobą w miarę pojawiających się potrzeb.

Dziękujemy za chęć niesienia pomocy!

Poniżej link do formularza internetowego służącego zbieraniu zgłoszeń wolontariackich:

https://form.govtech.gov.pl/ankieta/713146/szkoladlawas-zapisz-sie-do-edukacyjnej-pomocy-ukrainie.html

W związku z aktualną sytuacją na Ukrainie informujemy, że w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej - (PORE w Jaworze) jest możliwość rozmowy z psychologiem, uzyskania pomocy i wsparcia psychologicznego w języku polskim.

W celu umówienia się na spotkanie prosimy dzwonić pod nr +48 76 729 19 24 w. 26  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00  lub proszę  napisać maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

______________________________________

 

In the face of the current situation in Ukraine, we inform about the posibility of obtain psychological help and support in Polish  in Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - (PORE w Jaworze)

To make an appointment, please call nr +48 76 729 19 24 w. 26  from Monday to Friday from 8:00 to 17:00  or please write maill: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Dyrektor

Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze

Dorota Domińska-Werbel

Pisemny poprawkowy egzamin maturalny zostanie przeprowadzony 24 sierpnia 2021 r. w budynku przy ul. WROCŁAWSKIEJ 30A. Początek egzaminu - godz. 9.00.

sala 59 - klasa 4A, klasa 4T

sala 60 - klasa 4E, absolwenci

sala 63 - klasa 4D (j. angielski)

sala 64 - klasa 4D

Na egzamin należy zgłosić się o godz. 8.30 z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki dostępne są Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych

Z uwagi na awarię centrali, kontakt telefoniczny ze szkołą jest możliwy pod numerem 76 870 30 89.  

W dokumentach szkoły dostępny jest aktualny Szkolny zestaw podręczników szkolnych. Tytuły podręczników do przedmiotów zawodowych zostaną podane przez nauczycieli na pierwszych zajęciach we wrześniu 2020 r.

Podkategorie