NASI PARTNERZY

Korpo Sp. z o.o.
Kancelaria prawna Król i Wspólnicy
loading...

GIMTI

loading...

DBI

loading...

Informatyka

loading...

WF

loading...

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W poniedziałek 1 czerwca, punktualnie o godzinie 14.00 w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze zorganizowano ogólnopolski ,,Zryw Wolnych Serc".

Zryw Wolnych Serc


Nasza szkoła została zaproszona do udziału w akcji Ogólnopolski Głos Profilaktyki zainicjowanej przez Komendanta Głównego Policji w ramach programu Profilaktyka, a Ty. 1 czerwca w ramach przedmiotowej akcji przeprowadzony został w całym kraju happening, podczas którego młodzież rozdawała naklejki o treści Ogólnopolski Głos Profilaktyki – moda na życie bez uzależnień.

Zryw Wolnych Serc - naklejka

Zryw Wolnych Serc - rozdawanie naklejek

ZWS4

ZWS3

ZWS6

 

Została odczytana odezwa, a potem nastąpiła najważniejsza część akcji tj. ZRYW WOLNYCH SERC. Serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Serc pięknych i zdrowych, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne. Serc silnych i pomocnych innym. Serc pokoleń. Serc ludzi, którzy mogą różnić się od siebie, ale potrafią działać wspólnie, by chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami i przemocą. Przez 60 sekund w całym kraju został wspólnie wybity prawą dłonią rytm serca.

 

ZWS1

 

ZWS8

ZWS10

ZWS9

ZWS11