Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Reprezentacja nauczycieli naszej szkoły 17.12.10r wzięła udział w VI Turnieju Piłki Siatkowej „Belfrów” organizowanych w tym roku przez Zespół Szkół Męcinka. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn reprezentujących szkoły powiatu jaworskiego:

  • Gimnazjum nr 1i 2 Jawor
  • PCKZ Jawor
  • SP nr 5 Jawor
  • Gmina Męcinka
  • SP Bolków

Eliminacje rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach, a następnie zwycięzcy grali do 2 wygranych setów o I miejsce i zajmujący II miejsce w grupie – o III miejsce. Nauczyciele naszej szkoły zajęli II m-ce w swojej grupie i spotkali się z drużyną Gminy Męcinka w meczu o III m-ce pokonując ich w setach 2:1. Oto wyniki:

I miejsce – SP nr 5

II m –ce – Gimnazjum nr 1 i 2 Jawor

III m – ce – PCKZ Jawor

 

Gratulujemy!