Kuźnia Jawor SA producent wysokiej jakości odkuwek matrycowych. Od wielu lat specjalizuje się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej. Zarządzanie przez jakość, ciągłe doskonalenie procesów i wyrobów oraz działania w kierunku spełnienia oczekiwań klientów to główne cele jakościowe Kuźni Jawor SA.

W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy najlepszego, zorientowanego na cele kandydata/ kandydatki na stanowisko:
LABORANT
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie zgładów metalograficznych,
• Wykonywanie badań metalograficznych: badania makroskopowe i mikroskopowe,
• Wykonywanie badań składu chemicznego stali metodą spektralnej analizy emisyjnej,
• Wykonywanie badań własności mechanicznych,
• Opracowywanie i sporządzanie sprawozdań z badań.
Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie (mile widziane techniczne),
• Znajomość programów Microsoft Office i dobra obsługa komputera,
• Komunikatywność, sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
• Ciekawą pracę,
• Niezbędne szkolenia wymagane do wykonywania powierzonych obowiązków,
• Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Dodatkowe świadczenia z funduszu socjalnego,
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.

Zainteresowane osoby prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"