OGŁOSZENIA

Biblioteka szkolna, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, przystąpiła do akcji „Zaczytani”, wspierającego szpitalne biblioteczki na oddziałach dziecięcych.


Książeczki zostaną przekazane dla Oddziału Dziecięcego w Jaworskim Centrum Medycznym.

Wszystkich zapraszamy, by przyłączyli się do tej akcji.

Biblioteka szkolna w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze -w ramach realizacji zadań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa -ogłasza konkurs plastyczny na projekt okładki do jednej z nowo zakupionych książek.
Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną, na formacie A4 i przekazane do biblioteki szkolnej lub sali 65 do 05 listopada 2018 r.
Zapraszamy do biblioteki po wybraną książkę. Lista wszystkich zakupionych książek znajduje się na stronie internetowej szkoły.
ZAPRASZAMY

Biblioteka szkolna w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze -w ramach realizacji zadań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa -ogłasza konkurs fotograficzny.
Zachęcamy do wykonania artystycznego zdjęcia, uwieczniającego chwilę radosnego, jesiennego czasu z książką .
Serdecznie prosimy o przekazanie zdjęć do biblioteki szkolnej lub sali 65 do 05 listopada 2018 r.
ZAPRASZAMY

Biblioteka Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze w ramach realizacji projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa ogłasza konkurs literacki – TO WARTO PRZECZYTAĆ !!!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia biblioteki, wypożyczenia jednej z bardzo wielu nowo zakupionych książek, przeczytania jej i napisania recenzji.

Z całą pewnością każdy znajdzie tę JĘDYNĄ dla siebie książkę. Jeśli lubisz kryminały, thrillery,sensacje, fantasy, science fiction, romanse, literaturę faktu, autobiografię, biografię, wspomnienia, horrory, literaturę młodzieżową, książkę z ,,duszą” .... to nie zawiedziesz się.
Książka czeka właśnie na Ciebie i Twoją recenzję.

Prace prosimy dostarczyć do 22 października 2018 r. do biblioteki szkolnej lub sali 65. Podzielmy się tym, o czym warto wiedzieć, o czym warto pomyśleć, o czym marzyć, za czym tęsknić, z czego się śmiać...

Do zobaczenia przed półkami pełnymi nowych, pachnących przygodą książek :)

 

ZAPRASZAMY

Uroczste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

 

PCKZiU w Jaworze

 

odbędzie się  3 września 2018 roku o godz. 8.30

Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze ogłasza nabór uczestników do projektu „Kształcę się zawodowo – dostosowanie systemów kształcenia w PCKZiU w Jaworze do potrzeb rynku pracy”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020, Priorytet X Edukacja, Działanie 10.4 Dostosowanie systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy.

Zachęcamy rodziców do zapoznania się z treścią listu Ministra Edukacji Narodowej, w którym znajduje się informacja o aktualnym stanie wprowadzania zmian w systemie edukacji.

Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu z poszczególnymi departamentami w ministerstwie:

  • tel. 22 34 74 141 – struktura szkół, egzaminy, doskonalenie i kształcenie nauczycieli,
  • tel. 22 34 74 792 – podstawa programowa, podręczniki, ramowe plany nauczania,
  • tel. 22 34 74 458 – przekształcanie szkół, sytuacja nauczycieli i dyrektorów w okresie wdrażania reformy.

Zachęcamy także do korzystania z adresu mailowego dedykowanego kwestiom planowanych zmian w systemie edukacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.