Drukuj
Odsłony: 4145

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dnia 27 marca w PCKZiU na auli odbyły się targi edukacyjne, na które przybyło wiele placówek, aby się wypromować. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Tłumy przybywających gimnazjalistów były otoczone ofertami licznych szkół średnich, a maturzyści mogli rozejrzeć się wśród stanowisk dotyczących studiów lub szkół policealnych.

Targi edukacyjne01

Wszyscy mieli coś, co zachęcało do podejścia i zainteresowania się ofertą – różne gadżety, słodycze, czy prezentacje. Można było zjeść piernika od technikum, które zachęcało do kierunku kucharza, lub dać zrobić sobie fryzurę, która miała być wykonana przez uczennice kierunku fryzjerstwa. Co zaskakujące, nauczano również przewijania dziecka, czy sposobu robienia makijażu. Było wesoło, kolorowo i ciekawie. Atmosfery dodawały wykony wokalne uczniów PCKZiU.

targi edukacyjne - zespół z 1E

Dziewczyny z 1E zachwyciły wszystkich delikatnym wokalem, chłopcy z 2T umilili nam czas swoim rapem, a przy wykonie Krystiana Czekajło goście bawili się w rytmach disco polo. W międzyczasie mogliśmy obejrzeć również prezentację ze zdjęciami Moniki Synowiec. Naszej szkole udało się zaprezentować utalentowanych uczniów, wszyscy przybyli byli pod wrażeniem!

Uczniowie PCKZiU dobrze zaopiekowali się przybywającymi gimnazjalistami. Osoby wyznaczone oprowadzały gości po najciekawszych zakątkach naszej szkoły, opowiadając o niej. Punktami kulminacyjnymi były sale w szkole na ulicy Wrocławskiej, w których gimnazjaliści mogli obejrzeć prezentacje o naszej szkole.

targi edukacyjne 2015 - dziewczyny z 2e rozdające podania

Targi edukacyjne zakończyły się sukcesem. Z roku na rok jest coraz lepiej i ciekawiej. Ilość przybyłych i zainteresowanych również się zwiększyła. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze przyjemniej.