OSEWyzwanie w PCKZiU
Dziennik elektroniczny w PCKZiU
Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk
Monster w PCKZiU
Previous Next Play Pause
OSEWyzwanie w PCKZiU OSEWyzwanie w PCKZiU
Dziennik elektroniczny w PCKZiU Dziennik elektroniczny w PCKZiU
Kwalifikacyjne kursy zawodowe Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk Technik informatyk
Monster w PCKZiU Monster w PCKZiU

NASI PARTNERZY

Korpo Sp. z o.o.
Kancelaria prawna Król i Wspólnicy
loading...

GIMTI

loading...

DBI

loading...

Informatyka

loading...

WF

loading...
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

17 października z inicjatywy pani Moniki Kopaszewskiej-Trzeciak i pana Dariusza Szojki, nauczycieli PCKZiU, odbył się bieg patrolowy z Okazji Dnia Edukacji Narodowej. Cała społeczność szkolna jest dumna z postawy uczniów PCKZiU i przedstawicieli grona pedagogicznego, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji biegu. Wykazali się oni wiedzą i umiejętnościami z zakresu pierwszej pomocy, znajomości szyfrów, a także wiedzy ogólnej. Odkryli w sobie nowe talenty: plastyczne, tworząc dzieła idealnego ucznia i idealnych nauczycieli oraz muzyczne i literackie, pisząc i wykonując piosenki o szkole.
Uczestnicy biegu pochwalili się również kulturą osobistą i postawami patriotycznymi, oddając cześć ofiarom II Wojny Światowej, bo jednym z celów biegu było upamiętnienie osiemdziesiątej rocznicy wybuchu wojny i oddanie należytego hołdu żołnierzom, którzy walczyli o wyzwolenie spod okupacji hitlerowskiej.

Oficjalne wyniki:
Tytuł SUPER ZWYCIĘZCÓW otrzymuje drużyna „Belfrów”!
I miejsce: klasa II E
II miejsce: klasa II AT
III miejsce: klasa III A
IV miejsce: klasy II D i III D
V miejsce: klasa III E
VI miejsce: klasa III T


Gratulujemy!!!
Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie i bawili się przy tym doskonale! Chylimy czoła za wystawienie nam, organizatorom, celującej, a nawet celującej + oceny za organizację biegu!
Zapraszamy za rok!! Bieg Patrolowy to nie tylko świetna zabawa dla uczniów, ale przede wszystkim doskonała lekcja , której co roku bierze udział cała społeczność szkolna.

Szczególnie dziękujemy paniom: Bożenie Kęsickiej i Danucie Zarębie za ogrom pracy jaki włożyły podczas opieki nad grupami w bibliotece, aby drużyna belfrów mogła reprezentować grono pedagogiczne podczas biegu. Dziękujemy niezawodnej klasie 4D za pomoc w organizację biegu.