Rekrutacja
Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk
Monster w PCKZiU
Previous Next Play Pause
Rekrutacja Rekrutacja
Kwalifikacyjne kursy zawodowe Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk Technik informatyk
Monster w PCKZiU Monster w PCKZiU

NASI PARTNERZY

Korpo Sp. z o.o.
Kancelaria prawna Król i Wspólnicy
loading...

GIMTI

loading...

DBI

loading...

Informatyka

loading...

WF

loading...

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dnia 26 marca 2019 roku uczniowie klasy III D technikum logistycznego uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej na terminal kontenerowo – przeładunkowy w Brzegu Dolnym. PCC Intermodal S.A. w Brzegu Dolnym, to funkcjonalny terminal przeładunkowy obsługujący ładunki Dolnego Śląska. Bezpośrednio z terminalu w Brzegu Dolnym PCC Intermodal organizuje połączenia z portami morskimi Gdańska i Gdyni, a także terminalami w porcie Hamburg, Bremerhaven i Rotterdam.
Po obiekcie oprowadzali nas: pan Jarosław Bednarz - Dyrektor Terminala Kontenerowego oraz pan  Krzysztof Godzwon - Specjalista ds. Terminalowo - kolejowych. Przekazali ciekawe informacje, historię, lokalizację oraz zakres działalności firmy, która obejmuje organizowanie transportu intermodalnego towarów w kontenerach, skoordynowanych z transportem drogowym i kolejowym.
Dzięki wizycie na terminalu młodzież mogła zobaczyć wiele ciekawych rozwiązań stosowanych w trakcie realizacji transportu intermodalnego. To również bardzo cenna lekcja dzięki, której zdobyli praktyczną wiedzę i umiejętności oraz poznali charakter zawodu.
Widząc doskonałą organizację i profesjonalizm pracowników jesteśmy przekonani, że Terminal w Brzegu Dolnym jest idealnym miejscem pracy dla logistyka.
Kolejnym etapem wycieczki był Stadion Wrocław. Poczynając od sali konferencyjnej, szatni piłkarzy, przez tunel prowadzący na murawę. Każdy mógł przejść szlak swoich sportowych idoli i poczuć się jak prawdziwy zawodnik. Pani przewodnik w ciekawy sposób przekazała nam informacje oraz ciekawostki związane z obiektem.

Organizatorzy wycieczki: p. Agnieszka Tomborska i p. Dariusz Szojka