Rekrutacja
Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk
Monster w PCKZiU
Previous Next Play Pause
Rekrutacja Rekrutacja
Kwalifikacyjne kursy zawodowe Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk Technik informatyk
Monster w PCKZiU Monster w PCKZiU

NASI PARTNERZY

Korpo Sp. z o.o.
Kancelaria prawna Król i Wspólnicy
loading...

GIMTI

loading...

DBI

loading...

Informatyka

loading...

WF

loading...

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

„Wiosenny pokaz talentów” - pod takim hasłem uczniowie z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze przygotowali szkolną imprezę pod kierunkiem pani Agaty Partyki oraz Małgorzaty Majewskiej.

Jak co roku dzień 21 marca staje się okazją do zademonstrowania zdolności. Uczniowie z PCKZiU wytrwale przygotowywali się do zaprezentowania swoich pasji, osiągnięć, talentów, aby pokazać je w wersji udoskonalonej.

Pierwszy dzień wiosny był okazją do wysłuchania kilku piosenek. Szymon Ciesielski zaśpiewał piosenkę Grzegorza Hyżego pt. „O Pani…”, uczennice klasy I E, Kinga Kozimior oraz Sandra Trzebniak, wykonały utwór „ Halleluja”. Swoje muzyczne talenty zaprezentowała również Adrianna Rakowska z klasy I h ” Margaret, byle jak” oraz Kinga Fudali z klasy 1 D zaśpiewała piosenkę Sarsy „Naucz mnie”. Publiczność miała okazję wysłuchać i dobrze się bawić podczas występu Wiktora Jaworskiego, który zaprezentował swój autorski utwór „Radość u radosnych”. Miłym zaskoczeniem był gościny występ uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Jaworze, którzy wykonali piosenkę „Małe skrzydła” z repertuaru Ani Dąbrowskiej. Następnie Maria Dudkowska również z SP nr 5 zaśpiewała „Whistle Blackpink”. Nie zabrakło również akcentów sportowych. Damian Wroński zaprezentował swoje umiejętności na hulajnodze, natomiast Mateusz Głąbicki na trampolinie.

W PCKZiU nie mogło się obejść bez pokazu rysunków. Przygotowaniami tej prezentacji zajął się Piotr Sugalski. Wystąpił również trzykrotny Mistrz Polski w Tańcu Nowoczesnym – Marcin Szajnowski.

Wzorem lat ubiegłych publiczność głosowała na „Najlepszy Talent”. W tym roku tytuł ten zdobył Wiktor Jaworski otrzymując statuetkę „Talent PCKZiU 2019”. Jednak to nie koniec emocji. Obecnie odbywa się głosowanie na portalu Facebook, które ma wyłonić Gwiazdę Internetu. Zapraszamy wszystkich na fanpage Talenty PCKZiU Jawor. Można tam obejrzeć więcej zdjęć z tego wydarzenia oraz oddać głos.

Występy wzbudziły wielki entuzjazm, były niebywałą atrakcją dla samych występujących i zaskoczeniem dla wielu oglądających. Już teraz zapraszamy na kolejna edycję talentów PCKZIU w przyszłym roku.