Rekrutacja
Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk
Monster w PCKZiU
Previous Next Play Pause
Rekrutacja Rekrutacja
Kwalifikacyjne kursy zawodowe Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk Technik informatyk
Monster w PCKZiU Monster w PCKZiU

NASI PARTNERZY

Korpo Sp. z o.o.
Kancelaria prawna Król i Wspólnicy
loading...

GIMTI

loading...

DBI

loading...

Informatyka

loading...

WF

loading...
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W grudniową sobotę, a dokładnie 08.12.2018 r. na auli naszej Szkoły rozegrano Pierwszy Turniej League of Legends w PCKZiU.
Przygotowanie turnieju przebiegło bardzo sprawnie i szybko. Technicy zadbali o prawidłowe działanie sprzętu podczas rozgrywek. Z góry chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy mieli swój wkład w organizację turnieju, jak i wszystkim, którzy odważyli się spróbować swoich sił.
Wszystko rozpoczęło się o godzinie 10:00. Na scenę weszły pierwsze drużyny i podłączyły swój sprzęt. Muzyka w tle zapewniła swojego rodzaju zabezpieczenie przed niezręczną ciszą. Nie można również zapomnieć o komentatorach, którzy zaciekawiali oraz rozbawiali publikę. Na widowni znajdowało się sporo osób, w tym drużyny czekające na swój mecz. Całość rozgrywek wyświetlana była na wielkim ekranie, nad sceną. Słońce dało się we znaki, jeśli chodzi o obraz wyświetlany przez projektor, lecz wszystko przebiegło pomyślnie i nie narzekano na jakość obrazu, szczególnie w godzinach wieczornych.
Pojawiło się kilka błędów technicznych, na które nie mieliśmy wpływu, jednak uczniowie, w roli techników bardzo szybko się z nimi uporali w czasie przerw między rozgrywkami.
Dla uczestników przewidziane zostały nagrody, które zostaną rozdane w najbliższym czasie, ponieważ będą umieszczone na nich indywidualne cechy dla każdego uczestnika zwycięskiego teamu.
Turniej wygrała drużyna „RANDOMY”, składająca się z absolwentów PCKZiU.
Ze strony widza turniej oglądało się bardzo ciekawie. Mimo tego, że w pierwszych meczach widać było zdecydowaną przewagę jednej z drużyn, to nie zabrakło drastycznych zwrotów akcji, a półfinał sprawił, że widzowie siedzieli jak na szpilkach.
“Półfinał oglądało się naprawdę super! Mecz był strasznie wyrównany i nie wiadomo było, kto wygra. Na pewno przyjdę na kolejny, jeśli jakiś będzie” - to słowa jednego z widzów.
Bardzo podobało nam się w jaki płynność przebiegu turnieju i cieszymy się, że zaangażowaliśmy się w jego organizację, chociaż nie udało nam się prawidłowo oszacować długości rozgrywek i po turnieju, kiedy wszystko zostało ogarnięte i poukładane na swoje miejsce, to zastała na godzina 20:30. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.
Galeria ze zdjęciami znajduje się pod linkiem: http://www.pckzjawor.pl/2018-2019
Organizatorzy turnieju: Marek Salata i Jacek Wieczorek.