Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk
Monster w PCKZiU
Previous Next Play Pause
Kwalifikacyjne kursy zawodowe Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk Technik informatyk
Monster w PCKZiU Monster w PCKZiU

NASI PARTNERZY

Korpo Sp. z o.o.
Kancelaria prawna Król i Wspólnicy
loading...

GIMTI

loading...

DBI

loading...

Informatyka

loading...

WF

loading...
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

19 grudnia 2018 roku w Dolnośląskiej Szkole Wyższej odbyła się uroczysta gala, na której zostali nagrodzeni najlepsi nauczyciele na Dolnym Śląsku! W plebiscycie wyróżniono zarówno nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych, jak i akademickich z Dolnego Śląska. Nagrodzono także w powiatach i w województwie Szkoły Roku-Szkoły Przyjazna Uczniom. Niezmierni cieszy fakt, ze liderami w powiecie jaworskim w akcji Nauczyciel na Medal zostali nauczyciele z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

I miejsce w powiecie jaworskim w kategorii szkoły ponadgimnazjalne - medal - „Nauczyciel na Medal 2018” otrzymała pani Joanna Bąk, nauczyciel języka angielskiego.
II miejsce w powiecie jaworskim – dyplom otrzymała pani Izabela Walusiak-Zdunek, nauczyciel przedmiotów logistyczno-ekonomicznych, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się pani Agnieszka Czum-Truchan, nauczyciel wychowania fizycznego.

Warto dodać, ze Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze  otrzymało zaszczytny tytuł – Szkoła Przyjazna Uczniom 2018I miejsce w powiecie jaworskim.
Z całego serca dziękujemy za nominację do prestiżowego plebiscytu- Szkoła Przyjazna Uczniom 2018. Sama nominacja do tego konkursu była dla nas ogromnym wyróżnieniem i niesamowitą niespodzianką. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wsparli szkołę swoim głosem. Nauczyciele z PCKZiU zawsze podkreślają, że nauczanie nie jest łatwą sztuką, ale daje dużo satysfakcji. Są dumni ze swojego zawodu, który daje im spełnienie.