Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk
Monster w PCKZiU
Previous Next Play Pause
Kwalifikacyjne kursy zawodowe Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk Technik informatyk
Monster w PCKZiU Monster w PCKZiU

NASI PARTNERZY

Korpo Sp. z o.o.
Kancelaria prawna Król i Wspólnicy
loading...

GIMTI

loading...

DBI

loading...

Informatyka

loading...

WF

loading...
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

14 grudnia 2018 r. grupa uczniów z klasy 1 E (technikum ekonomiczne) z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze udała się do publicznego przedszkola nr 4 w Jaworze. Pod opieką pani Małgorzaty Majewskiej oraz pani Natalii Dzikowicz, nauczycielek języka angielskiego, uczniowie przygotowali dla przedszkolaków gry i zabawy związane ze świętami Bożego Narodzenia w języku angielskim. Nie zabrakło wspólnych tańców i świątecznych konkursów. Zajęcia w języku obcym dla grupy przedszkolnej odbyły się w ramach projektu 'Let's learn, sing and dance together...'.
Wspólne zabawy z językiem angielskim dały uczniom ze szkoły średniej jak i przedszkolakom możliwość rozwijania uzdolnień językowych. Celem głównym zajęć było rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań językiem angielskim.
Organizatorki tego przedsięwzięcia są przekonane, że zajęcia w ramach projektu 'Let's learn, sing and dance together...' w dużym stopniu wpływają na większe zainteresowanie nie tylko językiem angielskim, ale też tradycjami Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii. Szczególne podziękowania dla nauczycielek z publicznego przedszkola nr 4 w Jaworze za zaangażowanie w projekt. Kolejne zajęcia w ramach projektu 'Let's learn, sing and dance together...'. już w nowym roku.