Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk
Monster w PCKZiU
Previous Next Play Pause
Kwalifikacyjne kursy zawodowe Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk Technik informatyk
Monster w PCKZiU Monster w PCKZiU

NASI PARTNERZY

Korpo Sp. z o.o.
Kancelaria prawna Król i Wspólnicy
loading...

GIMTI

loading...

DBI

loading...

Informatyka

loading...

WF

loading...

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

"Wiosenny pokaz talentów" - pod takim hasłem uczniowie z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze przygotowali szkolną imprezę pod kierunkiem pani Agaty Partyki. Jak co roku dzień 21 marca staje się okazją do zademonstrowania zdolności. Uczniowie z PCKZiU wytrwale przygotowywali się do zaprezentowania swoich pasji, osiągnięć, talentów, aby pokazać je w wersji udoskonalonej.

Pierwszy dzień wiosny był okazją do wysłuchania kilku piosenek. Dorota Horoszko zaśpiewała piosenkę z repertuaru zespołu Basta, Szymon Ciesielski wykonał utwór „ Losing my Religion” zespołu R.E.M, dużym zaskoczeniem był występ Wiktora Jaworskiego, który zaprezentował swój autorski utwór, Wiktoria Lesiak wykonała piosenkę „Georgia on my Mind”, Alicję Dopierałę można było wysłuchać w utworze „My immortal” z repertuaru Evanescence. Nie zabrakło również fotografii. Paweł Gomula oraz Paulina Andryszak przedstawili prezentację swoich zdjęć.

W PCKZiU jest wiele fryzjerek, dlatego nie mogło się obejść bez pokazu fryzur. Przygotowaniami tej prezentacji zajęła się Nikola Popiacka, natomiast Mateusz Głąbicki przygotował film prezentujący talent akrobatyczny. Na zakończenie wystąpił Mistrz Polski w Tańcu Nowoczesnym – Marcin Szajnowski.

Wzorem lat ubiegłych publiczność głosowała na „Najlepszy Talent”. W tym roku tytuł ten zdobyła Wiktoria Lesiak otrzymując statuetkę „Talent PCKZiU 2018”. Jednak to nie koniec emocji. Obecnie odbywa się głosowanie na portalu Facebook, które ma wyłonić Gwiazdę Internetu. Zapraszamy wszystkich na fanpage Talenty PCKZiU Jawor. Można tam obejrzeć więcej zdjęć z tego wydarzenia oraz oddać głos.
Występy wzbudziły wielki entuzjazm, były niebywałą atrakcją dla samych występujących i zaskoczeniem dla wielu oglądających. Już teraz zapraszamy na kolejna edycję talentów PCKZIU w przyszłym roku.