ERASMUS+ Staże w Hiszpanii
Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk
Monster w PCKZiU
Previous Next Play Pause
ERASMUS+ Staże w Hiszpanii ERASMUS+ Staże w Hiszpanii
Kwalifikacyjne kursy zawodowe Kwalifikacyjne kursy zawodowe
Kursy i szkolenia w PCKZiU Kursy i szkolenia w PCKZiU
Technik informatyk Technik informatyk
Monster w PCKZiU Monster w PCKZiU

NASI PARTNERZY

Korpo Sp. z o.o.
Kancelaria prawna Król i Wspólnicy
loading...

GIMTI

loading...

DBI

loading...

Informatyka

loading...

WF

loading...

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zakończyła się kolejna edycja „Szlachetnej paczki”, w której spełniliśmy marzenia wybranej rodziny. Dzięki Nauczycielom, Rodzicom, Uczniom i Darczyńcom spoza szkoły przygotowaliśmy 38 paczek z żywnością , słodyczami, artykułami papierniczymi, środkami czystości, kosmetykami i zabawkami oraz LODÓWKĄ - zakupioną przez Pana Marka Kaperskiego właściciela firmy „Lerka” w Pawłowicach.
Bardzo dziękujemy nauczycielom, którzy włączyli się do zbiórki pieniędzy na potrzebne produkty oraz uczniom z klas 4a, 1d, 2d, 3d, 4d, 1e, 2e, 3e, 4e, 1k, 1t, 2t, 3t, 4t, 1h za przyniesione dary.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę uczniów z klas: 3h, 2e, 1t, 1k, 4e, 3t za pomoc w pakowaniu i przewożeniu paczek do wskazanego punktu zbiórki darów.
Kolejna szkolna akcja wolontariatu pokazała, że potrafimy i chcemy pomagać potrzebującym. Mamy więc nadzieję, że do następnej akcji Szlachetnej Paczki włączy się jeszcze więcej nauczycieli i uczniów.
Dziękujemy:)
Koordynatorzy szkolnej akcji „Szlachetnej paczki” (Edyta Dąbrowska-Nowak, Bożena Kęsicka, Angelika Olecka, Dariusz Szojka)